Töökoda

 

Skuba Eesti

töökojas töötab 14 hästi koolitatud mehhaanikut ja 3 autoelektrikut. Oleme spetsialiseerunud kõikide enamlevinud veokite remondile, esindades Iveco kaubamärki. Remondime ja hooldame Iveco, Renault, Volvo, Scania, Daf, MAN, ja Mercedes-Benz veokeid. Omame veokite diagnostikaseadmeid nii tootjate originaaltarkvaraga, kui ka universaalse tarkvaraga.
Usaldage oma veok meie spetsialistide hooldada, kuna hooldus ei ole pelgalt õli ja filtrite vahetamine. Hoolduse teostamise käigus jälgime alati veoki tootjapoolseid juhiseid ja hooldame teie veoki nendest lähtuvalt. Õlide ja määrdeainete valikul oleme valinud oma koostööpartneriteks ainult paremikku kuuluvad brändid, milleks on Castrol, Texaco ja Petronas.
Sildade geomeetria reguleerimiseks on meil kasutusel oma klassi parim, Beissbarth-i sillastend. Alates juunist 2016 on meie töökotta oodatud sildade kontrolli ja geomeetriat reguleerima ka kõik pakibussid, kuna siis lisandub meie töövahendite hulka juurde uus Beissbarth-i sillastend mis on mõeldud just kaubikute sildade geomeetria reguleerimiseks.
Samuti teostame kõikidele veokitele kliimaseadmete hooldust, täitmist ja remonti.
Lisaks eeltoodule on Skuba Eesti ka ametlik Wabco seadmete diagnostika ja remondi lepingupartner.

Töökoja kontaktid leiad Siit

 

tookoda

Võta meiega ühendust

7+6=