FORGOT YOUR DETAILS?

Meist

SKUBA GRUPP

on alustanud oma tegevust aastast 1974. Tänaseks on kujunenud Skuba organisatsioon Ida-Euroopa üheks tuntumaks veokite ja varuosadega tegelevaks ettevõtteks.  

Kindlalt tunneb Skuba end Baltimaades, millel on tugevad esindused Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti on esindatud Valgevenes, Venemaal, Ungaris, Rumeenias, Poolas ja Soomes.

Skuba Group OÜ Tallinna esindus alustas oma tegevust 2000. aasta talvel ning Tartu esindus 2002. aasta kevadel, mille peamiseks tegevusalaks on olnud laia valikuga varuosade jae- ja hulgimüük. Müüdavate varuosade nimistus on rohkem kui 30 000 eri nimetust detaile rohkem kui 60-lt tuntud Euroopa kvaliteetvaruosade tootjatelt.

Alates 2006 aastast paikneb Skuba Eesti OÜ moodsas teeninduskeskuses aadressil Betooni 4 ning pakub uuel tasemel veokite-busside hooldust ja remonti. Teeninduskvaliteedi oluline paranemine on saavutatud kompetentse tööjõudu hankimisega.

Kuna Skuba Eesti OÜ on Eesti turul tuntud oma varuosade laiale valikule ja lühikestele tarneaegadele. Teenindama kõiki veokeid olenemata margist.

Uuendused organisatsioonis, mida tehakse Skuba Eesti OÜ-s, teenivad kindlalt  eesmärki - olla jätkuvalt oma klientidele nr.1 ja pakkuda oma klientidele parimat võimalust!

Meie Teie eest, Teie alati meiega!

Slide Sinu Veokidoktor
TOP