FORGOT YOUR DETAILS?

Mõelge suurelt – uus Iveco Stralis on silmapaistev lahendus transpordiäri tänaste ja tulevaste vajaduste tarbeks ning ainus oma klassi sõiduk, mis pakub kulude optimeerimiseks nii suurt ja integreeritud funktsioonivalikut. Tänu HI-eSCR-iga* varustatud uutele Euro VI mootoritele on see ka parima kasuteguri ja jõudlusega, mille saavutamisele aitavad kaasa kasutuskulusid minimeeriv tehnoloogia ning mootori suurem pöördemoment ja võimsus.
Uus Stralise kabiin paistab silma selgelt eristuva stiili, konkurentsitu mugavuse ja revolutsioonilise tehnoloogia poolest: IVECONNECTI süsteem, juhikoha ergonoomilisus, istmete juhtseadmed, narid ja hoiulaekad, kasutatud materjalid ja värvitoonid – kõik uue Iveco Stralise juures on mõeldud pakkuma kvaliteetseid elamis- ja töötingimusi. Tänu oma klassi väikseimale kütusekulule, veelgi paremale töökindlusele ja jääkväärtusele ning kiirele ja alati kättesaadavale teenindusele on Stralise omamiskulud väikseimad sõiduki kogu kasutusea vältel.
MUGAVUS JA ERGONOOMILISUS 
Juhikeskne kabiin
Uue Stralise kabiin on disainitud juhikoha ümber. Oma klassi parim ergonoomilisus, mugavus ja ohutus ning tipptasemel infotehnoloogilised lahendused loovad optimaalse töökeskkonna, mis tagab maksimaalse jõudluse iga töö korral.
Uue mudeliseeria kabiinivalikusse kuulub kolm kabiini: HI-WAY, HI-ROAD ja HI-STREET.
Kõigile kolmele saab paigaldada puuteekraanilt juhitava IVECONNECTI süsteemi (ehitatakse armatuurlaua sisse), mis juhib SÕIDUSTIILI HINDAMISE funktsiooni, täiustatud telemaatikateenuseid, hi-fi helisüsteemi ja satelliitnavigatsioonisüsteemi.
TOP