FORGOT YOUR DETAILS?

Iveco Daily Hi-Matic tasuta automaatkäigukastiga

Iveco Daily “Aasta kaubik 2015” Hi-Matic 8-käiguline automaatkäigukast pakub veelgi suuremat sõidunaudingut, ergonoomilist käiguvahetust ja suunab kogu teie tähelepanu liikluses toimuvale. Uus automaatkäigukast garanteerib kõrgema turvalisuse ja sõidumugavuse.

Esimene 8-käiguline automaatkast oma klassis suurimaks mugavuseks ja turvalisuseks

Uus käigukastide generatsioon on loodud pakkumaks suurimat sõidumugavust: ergonoomilise ja mitmekülgse käiguvahetaja ning spetsiaalse mootoripiduriga varustatud 8-käiguline automaatkast tagab teie tähelepanu vajalikkuse vaid liiklusele. Hi-Matic on lahendus kõrgema turvalisuse ja sõidumugavuse tagamiseks.

Silmapaistev kütusesäästlikkus tänu ECO või POWER režiimile

Isekohanduva käiguvahetamise strateegiaga käigukast sobib täiuslikult igapäevaseks tööks. Hi-Matic lülitab õige käigu sujuvalt sisse vähem kui 200 millisekundiga. Suurima pöördevahemikuga tagab see alati mootori optimaalse kiiruse.

10% madalamad hoolduse ja remondikulud võrreldes manuaalkastiga

Loodud kestvust silmas pidades on uue Daily disaini eesmärk kaitsta mootorit ja käiguosa, et tagada hooldused minimaalsetena. Meie insenerid on kindlustanud selle, et Daily legendaarne vastupidavus kestab põlvest põlve.

Oma klassi parim suutlikkus, suurim võimsus (250hj) ja pöördemoment (470nm)

Lai valik erineva võimsusega mootoreid, mootorimaht 2,3 kuni 3,0 liitrit ja võimsus 106 kuni 205 hj, pöördemoment 270 kuni 470 Nm ja lisaks sellele rekordiline täismass 7,2 tonni. Suurim valik ka kõige nõudlikumale kliendile.

 

Pakub huvi? Võta meiega ühendust. 

Helista +3725093554 või +3726066244

Saada sõnum

TOP